Dog Care Salon

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 71.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Bir sürü hayvanın bulunduğu bu sevimli oyun çocukların eğlenmesini sağlayacak en büyük araç. Hemen indirin.

  Eğlencesi bol bu oyun tam da çocuklara göre. Anne ve babaların da içini rahat ettirecek olan bu sevimli oyun çocukların da çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak. Oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır. Çocuklar oyun yolu ile bilgileri hem çok daha kolay bir şekilde öğrenirler hem de öğrendikleri bilgileri unutmazlar. Bu durum çocukların oyun ile öğrenmesini kolaylaştırmak için üretilmiştir. Çocukların hayvanlarla iç içe olacakları bu yepyeni oyunda hayvan bakım merkezinde hayvanlar bakımdan geçecektir. Bu oyunda çocuklar hayvanların bakımlarıyla ilgilenecek.

 Pek çok yönden çocukları kendine çekecek olan bu sevimli oyun çocukların hayvanlarla olan ilişkisini de güçlendirecek. Bu oyun çocukların başta sosyal gelişim olmak üzere diğer bütün gelişim alanlarını destekleyecek niteliklere sahiptir. Çocukların eğlenerek oynayacakları bu eğlence dolu oyun yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve şirin animasyonlara da sahiptir. Çocukları kendine çekecek olan bu hayvan bakım oyununda birbirinden farklı pek çok köpek çeşidini görme şansına da sahip olacaksınız.

 Bu mükemmel özellikleri olan harika oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu oyunu indir butonuna basarak kolaylıkla elde edebilirsiniz. Çocuklar için üretilmiş olan bu eğlenceli oyun onların zamanı çok daha verimli geçirmesini ve eğlenmesini de sağlayacak. 

 

Daha Fazla Göster
Dog Care Salon indir